اولین مسابقه و رویداد استارتاپی پسماند و محیط زیست با رویکرد کارآفرینی در شهرداری تهران

معرفی برگزیدگان پنجمین جایزه بازی‌های جدی
6 آذر 1400
اساسنامه‌ و کارگروه‌های تخصصی “مجمع فعالان اسباب‌بازی” تصویب شد
17 آذر 1400

به گزارش روابط عمومی منطقه 22 و به نقل از شهردار منطقه، اولین مسابقه و رویداد استارتاپی تخصصی در حوزه پسماند و محیط زیست با رویکرد کارآفرینی در شهرداری تهران با همت منطقه 22 برگزار میگردد.
محمدی شهردارمنطقه 22 در این خصوص اعلام داشت: در راستای تقویت اکوسیستم نوآوری و ایجاد بستر فعالیتهای دانشبنیان در این منطقه، اولین رویداد استارتاپی تخصصی حوزه پسماند و محیط زیست با هدف حل چالشهای موجود در مدیریت شهری در حوزه پسماند و محیط زیست با رویکرد کارآفرینی در منطقه 22 با مشارکت شتاب دهنده ذوق اجرا خواهد شد.
محمدی در ادامه افزود: این رویداد دارای سه محور اصلی با موضو ع مدیریت هوشمند در کاهش تولید وافزایش تفکیک پسماند از مبدا، ذخیره سازی جداگانه پسماند، جمع آوری و انتقال پسماند و یک محورفرعی با عنوان پوستر فرهنگ سازی در کاهش پسماند و حفظ محیط زیست برگزار می شود.
شهردار منطقه 22 در خصوص زمان اجرای رویداد نیز گفت: مهلت ارسال طر حهای پیشنهادی از 6 آذ ر تا 24 دی ماه 1400 از طریق سایت www.smart22.ir است و بعد از داوری و بررسی طرح های ارسالی توسط هیات داوران، اختتامیه رویداد در اوایل بهمن ماه 1400 در شهرداری منطقه 22 اجرا خواهد
شد.
محمدی در ادامه اظهار داشت: علاقمندان می توانند ضمن ارسال طرح های پیشنهادی خود از طریق دبیرخانه هوشمندسازی منطقه 22 ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 22607499 – 021 و شماره موبایل 09198331200 تماس حاصل نمایند.
وی در ادامه گفت: به 15 طرح برگزیده توسط هیات داوران نیز جوایز نفیسی تعلق خواهد گرفت و شرکت در این رویداد برای عموم آزاد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال طرح یا درخواست