تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به کمک کارآفرینان متخصص و نوآور و شرکتهای دانش بنیان وفناور می آید

زیست‌بوم خلاق در امتداد مسیر دانش‌بنیان
31 مرداد 1400
مرکز نوآوری و صنایع خلاق سیستان‌وبلوچستان افتتاح می‌شود
1 شهریور 1400

به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید استان کردستان، در جریان نشست دو جانبه مدیران صندوق پژوهش و فناوری و صندوق کارآفرینی امید استان کردستان راه های توسعه همکاری های متقابل و نیز شیوه های ارایه تسهیلات به کارآفرینان متخصص و نوآور و شرکتهای دانش بنیان وفناور این استان بررسی و بر تعامل سازنده دو طرف تأکید شد.

این نشست اداری و کارشناسی امروز و به میزبانی صندوق کارآفرینی امید استان کردستان برگزار شد و در جریان آن مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کردستان گفت از سال ۱۳۹۶ به بعد پرداخت تسهیلات این صندوق به سمت رسته پذیری سوق داده شده و از کانال دستگاه های اجرایی طرح توجیه دار شناسایی و برای حمایت واستفاده از تسهیلات و منابع به این صندوق معرفی می شوند.

به گفته « شهریار رحیمی »، ماهیت صندوق پژوهش و فناوری با صندوق کارآفرینی امید یکی است، از این رو، در جهت انجام فعالیت‌ها پیش رو می توانند همکاری و هم افزایی بیشتری داشته و با درک مشترک از چالش ها موانع پیش روی کارآفرینان و شرکتهای دانش بنیان وفناور را بردارند.

صندوق پژوهش و فناوری سال ۱۳۹۷ در محل پارک علم و فناوری استان کردستان با هدف حمایت و اعطای تسهیلات در بخش های پژوهش کاربردی- توسعه ای، فرهنگی، آموزشی و فناوری تاسیس شد. رسالت صندوق پژوهش و فناوری ارایه خدمات مالی ویژه و منحصر به فرد به کارآفرینان متخصص و نوآور، شرکتهای دانش بنیان وفناور است.

در نتیجه این نشست، کمیته بررسی های کارشناسی و همکاری های متقابل ظرف ده روز تشکیل و با احصای خواسته های مشترک، تفاهمنامه همکاری فیمابین مدیران دو صندوق امضا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال طرح یا درخواست