دبیر کارگروه کودک و خانواده سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم منصوب شد

اکران آنلاین «منصور» در بازدید از تلوبیون
27 بهمن 1400
دبیر کارگروه اسباب‌بازی و سرگرمی سند ملی توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم منصوب شد
1 اسفند 1400

رییس ستاد اجرایی سازی سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم، طی حکمی دبیر کارگروه کودک و خانواده سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم را منصوب کرد.

پرویز کرمی دبیر ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کمیل خجسته را به عنوان مشاور ستاد و دبیر کارگروه کودک و خانواده سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم منصوب کرد.

در این حکم آمده است: «در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و جهت گیری کلان کشور در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و توسعه فناوری های نرم و صنایع خلاق با اولویت الف نقشه جامع علمی کشور و همچنین با عنایت به تجارب جناب عالی و پشتکاری که در سنوات گذشه در راستای توسعه زیست بوم نوآوری، شرکت های خلاق از خود نشان دادیده به موجب این حکم شما را به سمت “مشاور دبیر ستاد و دبیر کارگروه کودک و خانواده سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم”منصوب می کنم.

امید است با بکار گیری ظرفیت های ستاد و دستگاه‌های مرتبط و در تحقق اهداف سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم و بیش از پیش موفق و مؤثر باشید. دوام توفیقات شما را از پروردگار منان هم راستا با سیاست ها و راهبردهای دولت سیزدهم در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مسألت می نمایم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال طرح یا درخواست